Genel Bilgiler

Kongre Tarihleri: 12-14 Nisan 2019

Bilimsel Program: Her zaman olduğu gibi katılımcılarımız için doyurucu bir bilimsel program hazırlanmıştır. Bilimsel program güncel konularla düzenlenmiş genel oturumlar ve ilginç konferansların yanında tartışmalı konularda karşıt görüşler yer alacaktır. Firmaların uydu sempozyumları ile programda yer almaları mümkündür.

Toplantının Dili: Toplantının resmi dili Türkçe’dir. Sunumlar konuşmacıların tercihine istinaden Türkçe veya İngilizce olabilir. Kongremizde Simultane Tercüman sistemi olacaktır.

İnternet Sitemiz:  www.kokhucrekongresi.org’ dur. Bilimsel program, kayıt ve bildiri gönderimi ile ilgili en güncel bilgileri sitemizden bulabilirsiniz.

Katılım Sertifikası: Toplantı katılım sertifikası 14 Nisan 2019 tarihinde Kongre Kayıt masasından dağıtılacaktır.

Kayıt ve Danışma: Kayıt masası toplantı süresince Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2. katta saat 08.00- 18:00 arasında açık olacaktır. Kayıt yaptırmamış katılımcılar toplantı merkezinde bulunan kayıt masasından kayıt yaptırabileceklerdir. Kayıt için organizasyon sekreteryası olan ConPlus Mice ile görüşülmesi gerekmektedir.

Yaka Kartı: Tüm katılımcıların toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve aktiviteler esnasında yaka kartlarını takmalarını, güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Davet Mektubu: Toplantı katılımı için, kurumlara verilmek üzere toplantı davet yazısı talep eden katılımcılara gönderilecektir.

İptaller: Kayıt iptalleri en geç 01 Şubat 2019 tarihine kadar kabul edilecek olup, bu tarihten sonra sadece isim değişiklikleri yapılabilecektir.

Düzenleme: Toplantı Düzenleme Kurulu; ConPlus Kongre Organizasyon ve Danışmanlık Hizmetleri toplantı resmi organizasyon firması olarak belirlemiştir. Toplantı dahilinde herhangi bir talebinizde ConPlus başvurmanızı rica ederiz.