Kayıt

Online kayıt sistemi kapatılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.
Kongre esnasında geçerli olacak fiyatlar ile kayıt masamızdan onside kayıtlarımıza devam etmekteyiz.


DAHİL OLAN HİZMETLER
Kayıt bedelleri aşağıdaki hizmetleri kapsamaktadır:

 • Kongre bilimsel oturumlara ve stand alanına giriş, bildiri gönderimi,
 • Kongre kitabı, katılım sertifikası, yaka kartı, cep programı
 • Toplantı bilimsel aktivite günlerinde günde 2 kez kurabiyeli kahve molası
 • Toplantı bilimsel aktivite günlerinde öğle yemeği
 • 12 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşecek olan Açılış Töreni
 • 12 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşecek olan Boğazda Hoşgeldiniz Resepsiyonu*
 • 14 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşecek olan Kapanış ve Ödül Töreni

*Kongremizin açılışı için Boğazda Hoşgeldiniz Resepsiyonu 12 Nisan 2019 tarihi saat 20:00 – 23:00 saatleri arasında Anadolu Hisarı Mevkinde gerçekleşecektir. Katılım ücretsiz olup, kokteylin teknede gerçekleşmesi nedeni ile 150 kişi ile sınırlıdır. Başvuru sırasına göre ilk 150 kişi davetiye verilecektir. Başvurunuzu kayıt sistemimizde gerçekleştirebilirsiniz.

 

DERNEK ÜYELİĞİ
Kök Hücre Ve Hücresel Tedaviler Derneği yıllık üyelik aidat bedeli öğrenci için 50 TL, uzman için 100 TL’dir. 
Geçmiş dönemlere ait üyelik aidatı borcu bulunan üyelerimizin kongre kaydı yapmaları ve 2019 yılı aidatlarını ödemeleri halinde geçmiş dönem borçları silinecektir. 

Üye olmak için tıklayınız. Üyelik numaranızı öğrenmek için tıklayınız.

Dernek üyelerine sağlanan indirimli kayıtların takibi açısından, Aralık 2018'den itibaren derneğe yeni kayıt yaptıran kişilerin dekont ve üyelik bilgilerini  tuncakkoc@gmail.com mail adresine de göndermelerini rica ederiz. Dernek web sitesi yeniden düzenlenerek Ocak 2019' tarihinde hizmetinize sunulacaktır.

 

BOĞAZDA HOŞGELDİNİZ RESEPSİYONU*
Kongremizin açılışı için Boğazda Hoşgeldiniz Resepsiyonu, 12 Nisan 2019 tarihi 20:00 – 23:00 saatleri arasında Anadolu Hisarı Mevkinde gerçekleşecektir. Katılım ücretsizdir. Kokteylin teknede gerçekleşmesi nedeni ile 150 kişi ile sınırlıdır. Başvuru sırasına göre ilk 150 kişiye davetiye verilecektir. Online kayıt esnasında tercihinizi işaretleyebilirsiniz.
*Boğazda Hoşgeldiniz Resepsiyonu için 150 kişilik kontenjanımız dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.

 

KDV ORANLARI
Tabloda yer alan kongre kayıt bedellerine %18 KDV hariçtir. Online kayıt sistemimizde KDV dahil fiyatları görüntüleyebilirsiniz. KDV oranlarındaki değişiklikler katılım bedellerine yansıtılacaktır.

 

KAYIT İPTALİ
Toplantı için günlük kayıt yapılmamaktadır.
Kayıt iptalleri en geç 01 Şubat 2019 tarihine kadar kabul edilecek olup, bu tarihten sonra sadece isim değişiklikleri yapılabilecektir.

 

KONGRE KAYIT İŞLEMİ
Kayıt işlemleri için önce ONLINE KAYIT formunu doldurmanız, sonra ödeme yapmanız gerekmektedir.
Kayıt bedellerindeki kdv oranlarını ve toplamlarını kayıt sisteminde görüntüleyebilirsiniz.
Toplantı için günlük kayıt yapılmamaktadır.

Kongre Kayıt işlem basamakları,

 1. ONLINE KAYIT formunu doldurun. Bu işlemde ödeme yapılmaz. Online kayıt işlemi tamamlanınca sistem tarafından mail adresinize ONAY BELGESİ (Word dosyası) iletilecek.
 2. Ödeme yapın;
  1. Kredi kartı ile ödeme yapmak için, gerekli bilgileri doldurup Onay Belgesini tarafımıza iletin.
  2. Havale – Eft ile ödeme yapmak için Onay Belgesi üzerinde bulunan hesaplarımıza gönderim sağlayın ve dekont edinin. Ödeme belgesini dekontunuz ile birlikte iletin.
 3. Belgelerinizi, sekreterya@kokhucrekongresi.org mail adresine veya 0216 451 01 08 numarasına fax olarak iletebilirsiniz.
 4. Öğrenci (Doktora, Yüksek Lisans, Lisans) kaydı için öğrenci belgenizi iletmeyi unutmayınız.

Organizasyon sekreteryası size 5 iş günü içinde KONFİRMASYON MAİLİ ile dönüş yapacaktır. Konfirmasyon maili tarafınıza ulaşmaz ise talep ediniz.

 

FATURA DÜZENLEME
Talep etmiş olduğunuz faturalarınızı kongre tarihlerinde kayıt masasından teslim alabilirsiniz. Kongre tarihlerinden sonra talep edilen faturalar karşı ödemeli olarak tarafınıza kargo edilmektedir. Fatura taleplerinizi en geç kongre tarihlerinden sonra, 7 gün içinde tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.
Belirtilen tarihler içinde talep edilmeyen tüm faturalar toplu halde kesilir ve devlete beyan edilir. Bu nedenle katılımcıya fatura iletilemez.

 

KONGRE ESNASINDA KAYIT
Kongre esnasında kayıt yapan katılımcılarımıza yaka kartı ve yemek fişi* anında sağlanır. Katılım sertifikalarında isimleri el yazısı ile yazılmakta ve softcopy olarak mail atılmaktadır. Katılım sertifikaları kongre tarihlerinden sonra kargo ile iletilir.
Kongre kaydı karşılığında dağıtılacak olan basılı malzeme ve öğle yemeği*, kayıtlı kişi sayısı ve kongre esnasında yapılması ön görülen kayıt sayısına istinaden hazırlanmaktadır. Kongre esnasında kayıt yaptırmak isteyen misafirlerimize stokların tükenmesi halinde basılı malzeme ve öğle yemeği verilemeyebilir.